VERVA Racing Team i Kuba wspierają WOŚP

11/1/2013   |   Powrót

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 21! W tym roku pieniądze ze zbiórki przeznaczone będą na ratowanie życia dzieci oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Aby wesprzeć szczytny cel akcji, założony przez PKN ORLEN zespół VERVA Racing Team zdecydował się przekazać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy profesjonalny kombinezon startowy Kuby Giermaziaka, w którym kierowca występował w zawodach Porsche Supercup na torach F1 w 2012 roku.

Aby stać się posiadaczem unikatowego stroju startowego podpisanego przez Kubę Giermaziaka i wesprzeć w ten sposób Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wystarczy wziąć udział w aukcji internetowej znajdującej się pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/kombinezon-kuby-giermaziaka-i748561.

Kombinezon jest ogniotrwały, uszyty ze specjalnego materiału nomex. Jest w pełni homologowany, tzn. że może być stosowany we wszystkich seriach wyścigowych na świecie. Takich samych strojów używają kierowcy F1.

„Z miłą chęcią przekazałem swój kombinezon na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od kiedy pamiętam biorę udział w akcji i co roku trzymam kciuki za kolejny rekord w wysokości zebranych środków. Mam nadzieję, że w tym roku fundacja pobije kolejny rekord, dzięki czemu zakupi jeszcze więcej niezbędnego sprzętu medycznego” – powiedział Kuba Giermaziak.