Ambitne cele VERVA Racing Team

5/2/2014   |   Powrót

Dla VERVA Racing Team będzie to piąty rok zmagań w prestiżowej serii Porsche Supercup rozgrywanej tuż przed wyścigami F1. W sezonie 2014 zespół będzie reprezentować jeden kierowca – Kuba Giermaziak, na którym skupią się wszystkie siły i know-how ekipy. Giermaziak z pełną determinacją będzie walczył o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej kierowców.

- Cieszę się, że kolejny raz będę mógł ścigać się z najlepszymi kierowcami na torach F1 w barwach VERVA Racing Team.  Do wyścigów podchodzę bardzo ambitnie. Nie boję się wyzwań, wiem na co mnie stać. Ciężko pracuję, aby osiągnąć dobrą formę i móc walczyć o miejsca na podium w kolejnych wyścigach - komentuje Kuba Giermaziak, kierowca VERVA Racing Team.

W tym roku kibiców czeka jeszcze więcej emocji. Sezon będzie składał się z aż 9 weekendów wyścigowych, podczas których kierowcy zaliczą 10 startów. Inauguracyjna runda Porsche Supercup zostanie rozegrana podczas Grand Prix Hiszpanii na torze Catalunya pod Barceloną na początku maja. Nowością w kalendarzu będą starty na Red Bull Ring w Austrii i na ulicznym torze w Soczi. To właśnie nad Morzem Czarnym, w znanym rosyjskim kurorcie, odbędzie się podwójna runda kończąca sezon.